Grzejniki One

Terma One to propozycje grzejników z wbudowaną na stałe, dyskretną grzałką One, znajdującą się we wewnątrz grzejnika. Widoczny pozostaje jedynie niewielki sterownik, który kolorowymi diodami sygnalizuje pracę grzałki. Dzięki swojej uniwersalności i niewielkim gabarytom grzałka One z łatwością wpisuje się w potrzeby każdego wnętrza, zapewniając użytkownikom komfort grzewczy przez cały rok. Seria grzejników Terma One została stworzona z myślą o różnych gustach i potrzebach użytkowników. Modele dostępne są prawie w 250 kolorach z palety RAL oraz specjalnych z wzornika kolorów Terma.

Grzałka One dostępna jest także w wersji zewnętrznej, zaprojektowanej z myślą o odbiorcach, którzy posiadają już zainstalowany grzejnik. Wyjątkowość grzałki One opiera się na ergonomicznym kształcie i możliwości dopasowania jej do kolektorów o różnym kształcie. Dzięki temu grzałka idealnie współgra z modelem grzejnika, tworząc z nim harmonijną całość.

.

Grzałka One w wersji wewnętrznej, wbudowanej w grzejnik.

Grzałka One w wersji zewnętrznej.

Grzejnik One to m.in: Bone One, City One, Dexter One, Dexter Pro One, Easy One, Kioto One, Lima One, Mantis One, Marlin One, Mike One, Pola One, Quadrus Bold One, Quadrus Slim One, Simple One oraz Tytus One. Wybrane modele dostępne również w Terma Outlet.

Pobierz wzornik kolorów

2016-06-13, 8:37 - LisAg