Grzejniki pasujące do wnętrz w stylu klasycznym

Klasyczny styl wnętrz nigdy nie wychodzi z mody. Jest ponadczasowy, dlatego też najbardziej bezpieczny w urządzaniu domu i mieszkania. Które modele grzejników marki Terma najlepiej sprawdzą się w tego typu wnętrzach? Mamy kilka podpowiedzi.

Dostępne pasujące grzejniki:

Klasyczny wystrój wnętrza to przede wszystkim umiejętnie dobrane meble, harmonijne kształty oraz tradycyjny, czytelny podział na strefy funkcjonalne. Dlatego pierwszym modelem, jaki możemy zaproponować jest grzejnik Angus. Geometryczny układ rur w tym grzejniku wprowadza do wnętrza ład i nadaje mu nowoczesnego charakteru. Angus jest dostępny w naściennej wersji pionowej (Angus V) oraz poziomej (Angus H), a także w wersji ściany działowej (Angus DW). Ta ostatnia wersja pozwala w nieformalny sposób wydzielić strefy w przestrzeni łazienki.

W klasycznej łazience sprawdzi się też grzejnik ZigZag. Zbudowany jest ze zlicowanych ze sobą rur o przekroju kwadratu. Płaska forma o niesymetrycznie ułożonych profilach przyciąga wzrok i stanowi oryginalny element wykończenia. ZigZag występuje w 250 kolorach, więc można w łatwy sposób dobrać odpowiedni do swojej aranżacji.

Grzejnik Sharewood natomiast będzie ciekawą ozdobą klasycznego salonu lub pokoju. Jest on zbudowany z rur o różnych przekrojach. Płaskie profile przeplatają się z kwadratowymi i prostokątnymi tworząc ciekawą niejednorodną bryłę. Inspiracją dla tego modelu był las, w którym drzewa tworzą oryginalną, a jednocześnie spójną kompozycję. Sharewood dostępny jest w wersji pionowej oraz poziomej, wodnej i elektrycznej.

Inną propozycją idealnie pasującą do wnętrz klasycznych jest podokienny grzejnik aluminiowy Camber. Skonstruowany jest on z szeregu łukowatych żeberek. Dostępny jest w wielu Duży wybór kolorów pozwala dostosować grzejnik do całej stylizacji mieszkania. Dodatkowym atutem tego modelu jest długoletnia gwarancja – bo aż 10-letnia.

Urządzanie mieszkań w stylu klasycznym czytane jest, jako wyraz dobrego gustu i subtelnej elegancji. Taki właśnie jest półokrągły grzejnik Triga. Dostojny, elegancki i wtapiający się w przestrzeń, a jednocześnie dodający jej fantazji – taki właśnie jest ten model. Triga dostępny jest na płaską powierzchnię ściany (Triga AN) oraz do narożnika (Triga ANC). Dzięki wielu możliwościom, jakie stwarza ten model, możemy zachować spójność całej aranżacji, wykorzystując go w różnych miejscach wnętrza. Grzejnik jest dostępny w wersji wodnej oraz elektrycznej (Triga AN E).

Wolnostojący grzejnik powstały ze złączenia podwójnego rzędu rur – Tune HSD doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych przestrzeni publicznych oraz biur w stylu klasycznym. Stanowi ciekawą alternatywę dla grzejników płytowych. Występuje także w wersji naściennej pionowej z pojedynczym lub podwójnym rzędem rur (Tune VWS i VWD).

2021-09-03, 9:33 - KmiAg