Które grzejniki Terma można wyposażyć w półki?

Terma oferuje modele grzejników, które można wyposażyć w drewniane półki. Taki dodatek sprawia, że grzejnik pełniący funkcję ogrzewacza pomieszczenia i suszarki zyskuje kolejną funkcjonalność związaną z możliwością przechowywania przedmiotów takich jak ręczniki oraz ozdób tworzących klimat wnętrza, np. świec.

Wszystkie półki, które oferujemy wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego, dębowego lub tekowego. Ich montaż nie jest skomplikowany, a wszystkie potrzebne akcesoria dołączone są w komplecie.

Poniżej przedstawiamy modele grzejników Terma, do których można dokupić półki.

Grzejnik Stand

Grzejnik Stand to propozycja, która już w pierwotnym zamyśle projektanta miała zostać wyposażona w półki pozwalające korzystać z grzejnika jak z typowego regału. Całość formy nawiązuje do minimalistycznego designu skandynawskiego, Stand bardzo dobrze odnajdzie się więc w przestrzeniach zaaranżowanych właśnie w takim stylu.

Półka Stand nie wymaga skomplikowanego montażu, została zaprojektowana w sposób pozwalający położyć ją na profilach grzejnika, które stanowią dla niej swoiste rusztowanie. Przemyślana konstrukcja gwarantuje stabilność półki.

Grzejnik Easy

Easy to jeden z ulubionych modeli projektantów wnętrz. Cechą unikalną tego grzejnika jest licowanie rur, które pozwala otrzymać czystą i gładką formę. Ponadto, niewielka szerokość grzejnika, jedynie 20 cm, umożliwia wkomponowanie go nawet w niewielkie przestrzenie łazienek.

Wyposażenie grzejnika w drewnianą półkę Easy daje szansę wykorzystania go dodatkowo jako miejsce przechowywania zapasowych ręczników do rąk lub przedmiotów stanowiących dekorację łazienki. Zamontowanie półki jest proste, wymaga użycia jedynie śrubek oraz imbusa, które kupujący otrzymuje w komplecie.

Grzejnik Simple

Simple, podobnie jak Easy, to grzejnik, którego zlicowane rury tworzą płaską jednorodną powierzchnię. Szerokość grzejnika to 500 mm, wyposażenie go w specjalnie zaprojektowaną półkę Simple stwarza więc możliwość przechowywania nawet dużych ręczników kąpielowych.

Montaż półki Simple nie nastręcza trudności, odbywa się za pomocą imbusa i śrubek.

Grzejnik Triga

Kolejny grzejnik, który wyposażyć można w półki to elegancki model Triga. Bryła zbudowana została z rytmicznie ułożonych profili o przekroju prostokąta łączących poziome kolektory. Całość tworzy harmonijną formę, która dobrze sprawdzi się we wnętrzach zaaranżowanych klasycznie, a także w nowoczesnych apartamentach.

Grzejniki z rodziny Triga dostępne są z wersji podokiennej, półokrągłej, okrągłej narożnej, a także w opcji z lustrem. Podstawowy wysoki model Triga można uzupełnić półką drewnianą lub półką drewnianą z relingiem, która dodatkowo umożliwi zawieszenie ręcznika.  

Półki zaprojektowane do modelu Triga wyprodukowane są z drewna i elementów chromowanej stali, całość tworzy funkcjonalny i elegancki dodatek do grzejnika.

2021-09-01, 10:24 - Magdalena Jagielska