Zanim się z nami skontaktujesz – odpowiemy na Twoje pytania.

 

Tak – są fabrycznie nowe, mają pełną gwarancję, nie były nigdzie eksponowane.
Zamówienia realizujemy w przeciągu 1-2 dni roboczych.
Świadczymy usługę przemalowania grzejników z kolorów jaśniejszych na ciemniejsze. Nie przemalowujemy grzejników elektrycznych.
By znaleźć pożądany grzejnik, należy najechać kursorem na „Wyprzedaż grzejników” i wybrać rodzaj grzejnika – podłączany do sieci CO lub elektryczny (bez możliwości podłączenia do sieci CO). Po wyświetleniu się wszystkich dostępnych grzejników, zachęcamy do skorzystania z filtrów z lewej strony ekranu, dobierając odpowiedni przedział wymiarów, kolor, podłączenie, moc i in.
Można go zamówić u dowolnego Partnera Handlowego, który przedstawi ofertę oraz będzie służył pomocą merytoryczną. Jako producent nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Nie potrafimy niestety określić, czy dany model pojawi się na Outlecie. Aktualizacja oferty outletowej odbywa się na bieżąco
Nie posiadamy sklepu stacjonarnego ani showroomu. Możliwy jest odbiór osobisty towaru z magazynu po uprzednim zamówieniu go i opłaceniu przez Internet. W komentarzu do zamówienia prosimy o informację, na kiedy przygotować odbiór. Po złożeniu zamówienia wyślemy potwierdzenie z informacją dotyczącą odbioru grzejnika.

 

 

Polska 
Alicja Bigott
Telefon: +48 691 766 554

Reszta krajów UE (za wyjątkiem Polski)
Agnieszka Bliźniewska
Telefon: +48 607 451 755
 

TERMA Sp. z o.o.
Czaple 100
80-298 Gdańsk, Poland
NIP: 583-10-18-844 
REGON: 190558447

W naszej siedzibie nie posiadamy sklepu stacjonarnego ani showroomu.

Więcej informacji
  • Pliki muszą mieć mniej niż 50 MB.
  • Dozwolone typy plików: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.