W dzisiejszych czasach, kiedy oszczędności stają się coraz ważniejsze, wybór odpowiedniego grzejnika do domu może wydawać się wyzwaniem. Na rynku dostępne są różnorodne modele, od luksusowych, po te bardziej ekonomiczne. W TERMA, wierzymy, że wysoka jakość i efektywność nie muszą iść w parze z wysoką ceną. Ponadto Outlet oferuje wyjątkowo korzystne ceny na wybrane wairanty Grzejników.

W tym miesiącu mamy przyjemność zaprezentować wybrane oferty promocyjne, które są dostępne w wyjątkowych okazjach cenowych – modele grzejników Ribbon T oraz Hex. Oba te produkty łączą wyjątkowy design, będąc jednocześnie doskonałym uzupełnieniem zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Jeśli Twój grzejnik nie pasuje do aranżacji wnętrza, możesz go wymienić lub przemalować. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę podejmując decyzję o zmianie.

Chcesz wybrać kolor grzejnika inny niż standardowa biel, ale nie wiesz na co się zdecydować? Przedstawiamy najczęściej wybierane kolory grzejników w okresie od początku 2020 roku do połowy roku 2021.

Zakup grzejnika podłączanego do układu centralnego ogrzewania wiąże się z koniecznością zakupu odpowiedniej armatury. Podpowiadamy jakie zawory wybrać w zależności od typu podłączenia w grzejniku oraz parametrów sieci.

Terma proponuje modele grzejników szyte na miarę potrzeb naszych Klientów, stąd szeroka liczba dostępnych podłączeń. Przybliżamy czym różnią się od siebie poszczególne typy podłączeń i jakie modele zaworów będą do nich odpowiednie. TABELA PODŁĄCZEŃ TERMA - GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE W poniższej tabeli przedstawione zostały typy podłączen stosowane w przypadku grzejników elektrycznych napełnionych czynnikiem grzewczym bądź w tzw. suchych grzejnikach z przewodem grzewczym.  

Grzałki z rodziny KTX charakteryzują się rozłącznością sterownika i elementu grzejnika. W artykule przybliżamy konstrukcję tych grzałek i tłumaczymy w jaki sposób zamówić i zainstalować taką grzałkę.

Wnętrza klasyczne nigdy się nie nudzą i nie wychodzą z mody. Jeśli te argumenty bliskie są Twojemu sercu, zobacz jaki grzejnik wybrać aby pasował on do klasycznej aranżacji łazienki.

W Termie staramy się, aby grzejniki które projektujemy, poza funkcją ogrzewania spełniały także inne potrzeby użytkowników. Sprawdźcie, które modele można wyposażyć w specjalnie zaprojektowane drewniane półki pozwalające przemienić grzejniki w funkcjonalne regały na ręczniki lub dekoracje.

Aranżacje nawiązujące stylem do loftów i pomieszczeń postmodernistycznych to nieprzemijający trend w urządzaniu wnętrz. Zapraszamy do lektury artykułu, w którym wskazujemy nasze modele grzejników idealnie pasujące do takich wnętrz.

W ofercie Termy znajdziecie wiele modeli grzejników, które można kompletować ze specjalnie zaprojektowanymi do nich wieszakami. Podpowiadamy, na które modele grzejników zwrócić uwagę, jeśli zależy nam na możliwości doboru wieszaka.

Wymagana moc grzejników dla poszczególnych pomieszczeń zwykle określona jest w specyfikacji technicznej budynku. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie dysponujecie odpowiednią dokumentacją, podpowiadamy jak obliczyć zapotrzebowanie na ciepło.

Chromowanie to jeden ze sposób wykończenia stali zapobiegający jej korodowaniu, a także ceniona powłoka dekoracyjna. Przed zakupem grzejnika chromowanego sprawdźcie czym się charakteryzuje powłoka chromowa i jakie są jej właściwości.

Grzejniki stosowane w łazienkach to zwykle modele drabinkowe, które umożliwiają łatwe zawieszenie ręczników do wysuszenia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w łazienkach wykorzystać również grzejniki dekoracyjne, szczególnie te, które można kompletować z półkami lub wieszakami.

Polecamy krótki film prezentujący montaż grzejnika z mocowaniami stałymi K30.

Prezentujemy film nt. instalacji grzałki MOA bez wtyczki.

Przedstawiamy film instruktażowy nt. montażu zaworu zintegrowanego z rozstawem 50 mm z rurką zanurzeniową.

Polecamy film instruktażowy nt. montażu grzałki KTX z kablem spiralnym oraz elementu TermaSplit.

Planujesz zamontować grzałkę z wtyczką do swojego grzejnika łazienkowego? Oto kilka prostych kroków, które pomogą Ci w tym zadaniu. Przeczytaj lub oglądnij film instruktarzowy na naszym kanale @TermaTechnologie na YouTube!

Polecamy film przedstawiający montaż grzejnika z mocowaniami MKT.

W ofercie Termy znajdziecie grzałki One, które przekrojem naśladują kształt kolektora w grzejniku. Dla prawdziwych minimalistów przygotowaliśmy także grzejniki ONE, w których grzałka ukryta została wewnątrz kolektora.

Przedpokój to miejsce szczególne w każdym domu, miejsce w którym zaczyna się nasza prywatna przestrzeń. Wybierając grzejnik do przedpokoju warto znaleźć taki, który będzie funkcjonalny, np. pozwoli zawiesić do wysuszenia mokrą odzież wierzchnią, a także estetyczny, dopasowany do pozostałych elementów aranżacji.

Bogata oferta kolorystyczna Termy to 191 kolorów RAL w wersji z połyskiem, mat lub soft, a także wykończenia specjalne i kolory Premium. Dzięki tak szerokiej ofercie możecie zaaranżować wnętrze w oryginalny i całkowicie nowy sposób, bez ograniczeń kolorystycznych. Marzysz o grzejniku matowym i w kolorze ściany? Z nami to możliwe!

W ofercie Termy znajdziecie blisko sto modeli grzejników w blisko trzystu kolorach do wyboru. Jeśli jednak nie możecie czekać i zależy Wam na zakupie grzejnika z oferty magazynowej to również dajemy taką możliwość. W naszym outlecie oferujemy pełnowartościowe produkty, które wyślemy do Was w ciągu 24h.

Większość grzejników dostępnych na rynku to modele montowane do ściany, w ofercie Termy znajdziecie jednak także grzejniki w formie ściany działowej, które pozwalają optycznie wydzielić w pomieszczeniu strefy o różnym przeznaczeniu. Sprawdźcie, które modele naszych grzejników dostępne są jako ściany działowe.

Grzejnik nie musi być elementem wykończenia wnętrza, które stosujemy wyłącznie w celach funkcjonalnych. Nasze grzejniki tworzymy kierując się zarówno funkcjonalnością jak i estetyką. Wysoka jakość wykonania oraz światowy design to cechy, które towarzyszą procesowi projektowania każdego modelu jaki wprowadzamy do oferty.

Grzejnik elektryczny to świetny wybór w przypadku braku instalacji centralnego układu ogrzewania. Sprawdźcie jakie energooszczędne grzejniki elektryczne oferuje Terma i czym różnią się poszczególne modele.

W większości domów grzejniki stosowane pod oknem to modele płytowe, którym nie można odmówić funkcjonalności, nie są one jednak zwykle atrakcyjne wizualne. W naszym outlecie znajdziecie grzejniki podokienne zbudowane z profili stalowych, które poza funkcją ogrzewania mają także wysokie walory estetyczne.

Większość grzejników Terma można całkowicie zelektryfikować lub zamontować grzałkę elektryczną do modelu, która zostaje przyłączony do układu centralnego ogrzewania. Podstawowym kryterium, wyboru grzałki jest jej moc, podpowiadamy gdzie szukać stosownych informacji i jak kompletować grzałkę z grzejnikiem.

Model Angus od lat cieszy się popularnością wśród architektów wnętrz i osób, które samodzielnie aranżują swoje wnętrza. W artykule przybliżamy wszystkie wersje tego grzejnika: pionową i poziomą, mocowane do ściany, a także formę ściany działowej.

Grzałka elektryczna do grzejnika podłączana jest do jego kolektora. Terma oferuje największą gamę grzejników ozdobnych, grzejników łazienkowych i grzałek grzejnikowych. W zależności od potrzeb użytkownika, konstrukcji grzejnika oraz cech układu centralnego ogrzewania, można ją montować po prawej lub lewej stronie, z użyciem trójnika lub bez niego. Podpowiadamy jak uniknąć błędu przy montażu.

Łazienka to miejsce szczególne, oczekujemy że poza podstawową funkcją będzie sprzyjała relaksowi i umożliwiała wygodne użytkowanie. Sprawdźcie, czym przede wszystkim powinien charakteryzować się grzejnik łazienkowy.

Łatwo domyślić się, że grzejnik elektryczny wymaga zasilenia z sieci energetycznej. Przybliżamy czym jeszcze wersja elektryczna różni się od klasycznej wersji wodnej, przyłączanej do układu centralnego ogrzewania.

Zigzag to jeden z najbardziej lubianych modeli grzejników Terma, popularnością cieszy się zarówno wśród projektantów wnętrz jak i konsumentów. Jakie są jego wyjątkowe i unikalne cechy? Zapraszamy do lektury.

W ofercie Termy znajdziecie grzejniki odpowiednie do różnych pomieszczeń i aranżacji. Podpowiadamy, które modele będę szczególnie cieszyły oko domowników i ich gości.

Jak prawidłowo zamontować grzałkę elektryczną? Czy potrzebne będą dodatkowe akcesoria? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę, aby nie popełnić błędu podczas montażu grzałki do grzejnika zasilanego z układu centralnego ogrzewania oraz grzejnika elektrycznego napełnionego czynnikiem grzewczym.

Terma oferuje gotowe grzejniki elektryczne napełnione olejem, z fabrycznie zamontowaną grzałką. Jeśli jednak posiadasz grzejnik, którego nie chcesz użytkować w instalacji centralnego ogrzewania, możesz samodzielnie napełnić go czynnikiem grzewczym.

Polecamy zakupy naszych produktów bezpośrednio z naszego sklepu internetowego lub od Partnerów Handlowych, których listę znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jeśli jednak zdarza się Wam okazja odkupienia, np. grzałki elektrycznej, koniecznie upewnijcie się że kupujecie oryginalny produkt.

Na pewno nie raz wyjeżdżając za granicę zastanawialiście czy Wasza ładowarka do telefonu będzie pasowała do gniazdka elektrycznego w hotelu lub apartamencie. Przybliżamy typy gniazdek i wtyczek elektrycznych charakterystyczne dla poszczególnych krajów w Europie i na świecie.