Piękny grzejnik w niskiej cenie

Tanie grzejniki

 

Na rynku dostępnych jest wiele pięknych grzejników zaprojektowanych przez uznanych artystów i designerów sztuki użytkowej. Cieszą oko domowników i gości, a wnętrzom nadają charakteru, często stanowiąc przysłowiową kropkę nad i.

Co jednak, kiedy nasz budżet nie pozwala na szaleństwo w obszarze designu? Czy jesteśmy skazani na białe, typowo łazienkowe grzejniki? Otóż niekoniecznie.

Polski producent grzejników Terma, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, w Sklepie Producenta proponuje tanie grzejniki w wielu designerskich formach i intrygujących kolorachSą to najczęściej prototypy, grzejniki powystawowe oraz grzejniki pochodzące ze zwrotów pełnych partii towaru od dużych partnerów handlowych.

 

Oferowane w Outlecie Terma produkty są pełnowartościowe i podobnie jak w przypadku wszystkich naszych grzejników, udzielamy na nie ośmioletniej gwarancji.  

 

W Outlecie Terma znajdziecie zarówno proste grzejniki drabinkowe, jak i unikalne modele designerskie, często w ciekawych kolorach i dostępne w pojedynczych egzemplarzach. Warto się spieszyć!

Tani grzejnik

Tani grzejnik

Zarówno grzejniki łazienkowe, jak i modele dekoracyjne dostępne są w wielu różnorodnych kolorach wzornika RAL, jak również w niestandardowych kolorach Terma. Dzięki temu nawet najprostsze, tanie grzejniki łazienkowe zyskują niepowtarzalny, autorski charakter.

 

A jeśli kolor Ci nie odpowiada, zapytaj nas o możliwość przemalowania. Z radością przygotujemy Twój wymarzony grzejnik.

 

Więcej o grzejnikach łazienkowych i pełnej ofercie Terma dowiesz się na www.termaheat.pl

 

2016-05-16, 14:22 - Magdalena Jagielska