Zakup grzejnika „od ręki”

Szukasz ozdobnego, taniego grzejnika, który ożywi Twoje wnętrze? Nie musisz być architektem by ciekawie zaaranżować mieszkanie. Obecnie na rynku producenci oferują wiele modeli grzejników. Zajrzyj do Terma Outlet i znajdź model dla siebie. Różnorodność form, cen i dostępnych modeli jest tak duża, iż można z łatwością wybrać model idealny do każdego miejsca.  Nawet mała przestrzeń może być ciekawie zaaranżowana. 

Terma Outlet oferuje pełnowartościowe produkty spoza katalogu, głównie grzejniki łazienkowe, grzejnik ozdobne, grzejniki elektryczne, a także grzejniki podokienne i w formie ścian działowych. Są to oryginalne modele w niestandardowych kolorach, nietypowych wymiarach, a także wyposażone w mniej popularne podłączenia. Posiadają one standardową 8-letnią gwarancją i są dostępne „od ręki”. Jeśli nie przypadł Ci do gustu kolor wybranego modelu lub nie pasuje on do wystroju Twojego mieszkania, zapytaj o możliwość przemalowania grzejnika. Nasza gama kolorystyczna to blisko 250 kolorów. Aby ułatwić odpowiedni dobór grzejnika do potrzeb, w sklepie Terma Outlet można skorzystać z zaawansowanych kryteriów wyszukiwania np. wg zakresu cen, rodzaju podłączeń czy wybranych modeli.

Intra to funkcjonalny grzejnik wyposażony w centralnie umieszczone lustro, które optycznie powiększa pomieszczenie. Doskonale wpisze się we wnętrza przedpokojów, korytarzy, jak i sypialni. W ofercie Terma występuje w wersji wodnej.

Perła to grzejnik o oryginalnej bryle, doskonale prezentującej się zwłaszcza w chromie. W zależności od charakteru wnętrza czy wybranej gamy kolorystycznej grzejnik Perła stanie się eleganckim lub ekstrawaganckim dodatkiem, spełniając jednocześnie funkcję dekoracyjną i użytkową. W ofercie Terma grzejnik dostępny jest w wersji wodnej i elektrycznej. 

 

2016-05-24, 14:22 - LisAg