Grzejniki drabinkowe do łazienek

Przyjęło się, że w łazienkach najlepiej sprawdzają się grzejniki drabinkowe, zbudowane z profili połączonych pionowymi kolektorami. Rzeczywiście grzejnikom tym nie sposób odmówić funkcjonalności, nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale też świetnie sprawdzają się w roli suszarki. Poziome rurki, szczególnie te wygięte w kształt litery C, pozwalają łatwo zawiesić i wysuszyć ręczniki czy ubrania.

Grzejniki drabinkowe często niesłusznie mają opinię mało ciekawych, pozbawionych finezji. Tymczasem mnogość rozwiązań konstrukcyjnych pozwala uzyskać różne efekty, zarówno w zakresie designu jak i funkcjonalności.

Spośród wielu dostępnych w Terma Outlet „drabinek” z pewnością będziecie w stanie wybrać taką, która spełni Wasze oczekiwania. Niezależnie od tego czy szukacie grzejnika pasującego do wnętrza klasycznego czy nowoczesnego, czy oczekujecie że grzejnik wtopi się w otoczenie, czy też stanie się jego widoczną ozdobą, w Terma Outlet z pewnością znajdziecie dla siebie odpowiedni model.

Jeśli poszukujecie najbardziej tradycyjnych grzejników rurkowych warto przyjrzeć się modelom Alex, Terma Ania, czy Terma Basia. Modele Lima i POC wyposażono w dodatkowe profile, na których łatwo zawiesić tekstylia, co umożliwia łatwe wykorzystanie grzejników jako suszarek. Modele zbudowane z podwójnych rzędów profili, np. BL015 i Tytus charakteryzują się zwiększoną mocą grzewczą, dzięki czemu jednocześnie nagrzewają pomieszczenie i suszą zawieszone na nich tekstylia.

W nowoczesnych łazienkach sprawdzą się grzejniki z wygiętym profilem np. Domi z okrągłą rurką,  oraz Dexter czy Bryza z płaskimi profilami. Ciekawe wrażenie przylegania grzejnika i wtapiania się w tło ściany dają modele z wypłaszczonymi profilami np. Marlin i Mantis.

A jeśli poszukujecie grzejnika, który wychodzi poza standard bycia klasyczną rurką sprawdźcie model Mike, który prostotę i funkcjonalność łączy z elegancją. Zwolennicy nowoczesnych wnętrz nie przejdą obojętnie obok modeli Kioto i Quadrus.

Więcej informacji o produktach Terma znajdziecie na www.termaheat.pl

Terma Marlin

Terma POC2

Quadrus Slim One

 

 

2016-08-16, 14:38 - Magdalena Jagielska