Grzejnik jako ściana działowa

Jaki grzejnik jest najbardziej funkcjonalny? Gdzie go zainstalować w małej łazience? Jak oszczędzić przestrzeń i cieszyć się pięknym wnętrzem? Jednym z rzadkich, a ciekawych rozwiązań jest grzejnik w wersji ściany działowej. Jest to propozycja, która świetnie sprawdzi się zwłaszcza w łazience. Rozwiązanie to może być nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także ozdobne. Jest do doskonała alternatywa dla najpopularniejszych wariantów grzejników naściennych. Dzięki prostopadłemu montażowi grzejnik ściana działowa może bardzo ciekawie podzielić pomieszczenie na strefy użytkowe. Świetnie sprawdza się także jako suszarka łazienkowa. Poniżej prezentujemy najciekawsze warianty ścian działowych z oferty Terma, dostępne również w Terma Outlet.

Bryła grzejnika Angus DW bazuje na ciekawym, geometrycznym wzorze. Poza wersją ściany działowej grzejnik dostępny jest także w formie naściennej. Prostopadły układ grzejnika w wersji ściany działowej sprzyja lepszemu obiegowi ciepła w pomieszczeniu, pozwalając dowolnie organizować przestrzeń. W ofercie Terma dostępny w wersji wodnej i wodno-elektrycznej. Moc cieplna: 421-1116 W.

Easy DW to niewielkich rozmiarów grzejnik o nowoczesnej bryle i ażurowej konstrukcji, który świetnie sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, kiedy mamy ograniczoną przestrzeń. Zintegrowana stopka oraz konsole mocujące grzejnik do ściany pozwolą na jego szybki montaż. W ofercie Terma grzejnik występuje także w klasycznej formie naściennej, w wersji wodnej lub elektrycznej. Moc cieplna: 314W – 378W.

Simple DW to grzejnik w formie ściany działowej, zapewniający nie tylko bardzo dobry obieg ciepła w pomieszczeniu, lecz także w naturalny sposób wspomagający podział funkcjonalny mieszkania. Stanowi atrakcyjną propozycję nie tylko do łazienek czy kuchni, ale także do pokojów z aneksem kuchennym czy innych łączonych pomieszczeń. Grzejnik doposażyć można w dedykowane wieszaki, pozwalające na zabawę formą i kolorystykę. W ofercie Terma dostępne wersje: wodna, wodno-elektryczna oraz elektryczna. Moc cieplna: 529-707W.

Sprawdź także wybrane modele w ofercie Terma Outlet.

2016-05-24, 13:56 - LisAg