Grzejnik dekoracyjny do przedpokoju

 

Korytarz, przedpokój czy hall... Niezależnie od tego jak ją nazwiemy, przestrzeń do której wchodzimy z zewnątrz stanowi o pierwszym wrażeniu rzutując na odbiór całego wnętrza. Zwykle przedpokój obowiązkowo wyposażony jest w szafę, lustro i wieszak na okrycia wierzchnie. Jednym z dodatkowych elementów, przede wszystkim w domach wolnostojących jest grzejnik, który w miesiącach jesiennych i zimowych daje mieszkańcom i gościom przyjemne ciepło.

 

Terma jako producent grzejników oferuje wiele modeli, które doskonale sprawdzą się w ciągach komunikacyjnych. Są to grzejniki dekoracyjne, które poza oczywistą funkcją grzewczą, spełniają rolę jaką zwykły pełnić obrazy i zdjęcia zawieszone na ścianach. Dobrze dobrany grzejnik może stać się prawdziwą perłą wieńczącą dzieło architekta projektującego wnętrze. A jeśli sam jesteś projektantem swojej życiowej przestrzeni, z pewnością zainteresuje Cię możliwość zakupu grzejnika dekoracyjnego w okazyjnej cenie, którą oferuje Terma Outlet.   

 

Jeśli poszukujesz grzejnika do korytarza, czy przedpokoju zacznij od wskazania konkretnego miejsca na ścianie, na której chciałbyś go umiejscowić. Zdecyduj czy potrzebny Ci grzejnik poziomy czy pionowy.

W ofercie Terma znajdziesz wiele modeli, które dostępne są zarówno w wersji wertykalnej, jak i horyzontalnej. Jednym z nich jest wielokrotnie nagradzany industrialny Ribbon. To grzejnik dekoracyjny inspirowany stylistyką fabryk i przestrzeni przemysłowych, doskonale sprawdzi się we wnętrzach loftów i aranżacjach bazujących na materiałach takich jak beton i stal.

 

Inny warty rozważenia model z oferty Terma to Sherwood, również dostępny w wersji pionowej i poziomej. Sherwood jest zbudowany z równolegle rozmieszczonych profili o przekroju kwadratu i prostokąta. Całość w odbiorze daje złudzenie percepcyjne w postaci delikatnego falowania. Model ten szczególnie dobrze sprawdzi się na gładkich ścianach, a przyciągając uwagę odbiorcy odwróci ją od elementów wnętrza, które są mniej przyjemne dla oka. 

 

Jeśli planujesz na ścianie tapetę to grzejnikiem wartym rozważenia na pewno jest Triga. To model z oferty Terma o równolegle ułożonych profilach o przekroju kwadratu. Jego prosta ażurowa bryła dobrze uzupełni zarówno klasyczne jak i nowoczesne wnętrza.

 

 

 

Inny grzejnik, który dobrze sprawdzi się w przedpokoju to Delfin. Stylistyką nawiązuje do grzejników łazienkowych, ale świetnie sprawdza się w przestrzeniach reprezentacyjnych, jako grzejnik dekoracyjny. Podwójny rząd rurek daje pewność, że po wejściu do domu przywita nas przyjemne ciepło.

 

W kwestii wyboru miejsca instalacji grzejnika, poza jego pozycją poziomą lub pionową, ważna jest przede wszystkim możliwość przyłączenia do sieci c.o. Jeśli nie dysponujesz przyłączami do sieci cieplnej w części korytarzowej, potrzebny Ci będzie grzejnik elektryczny. Ze wspomnianych wyżej modeli, wersję elektryczną posiadają Triga i Delfin oraz pionowe wersje modeli Ribbon i Sherwood. Największą zaletą grzejników elektrycznych jest możliwość dowolnego wyboru miejsca montażu, do ich działania potrzebujemy jedynie źródła energii elektrycznej.

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy do odwiedzenia strony www.termaheat.pl

 

2016-06-10, 14:41 - Magdalena Jagielska