PLAIN 620/606 7s Raw Metal Cast Iron LP

Grzejnik C.O.
2 332,14 zł
4,897.86 zł
Pozostało tylko
1szt
szt.
(Realizacja 1-2 dni)
Wyprzedaż

Plain

Pobierz kartę produktu i dane techniczne Karta Produktu

Szczegóły produktu i oferty

Oferujemy wyjątkowo korzystne ceny na pełnowartościowe produkty, przede wszystkim grzejniki, które nie są standardowymi opcjami katalogu produktów TERMA. Wszystkie widoczne pozycje w sklepie objęte są promocją (30 do 70% rabatu).Produkty są dostępne w naszym magazynie od ręki. Oferta dotyczy ograniczonej liczby sztuk danego produktu
Connection Symbol

boczne skrajne obustronne

Minimalizm, prostota i swoista surowość formy grzejnika Plain stanowią alternatywę dla innych, wyraźnie zdobionych produktów odlewanych. Nie lubisz ornamentów i przepychu, ale urzeka Cię piękno grzejników żeliwnych oraz doceniasz ich walory? Plain jest po prostu dla Ciebie!
Plain to autorski projekt projektanta i rzeźbiarza, Krzysztofa Michalaka, powstały przy współudziale rzeźbiarza Bartosza Chylewskiego. Plain to grzejnik żeliwny, powstały na bazie bryły modelu Kaszub, jednak o odmiennym efekcie końcowym. W odróżnieniu od swojego bogato zdobionego poprzednika, Plain jest przykładem minimalistycznego piękna i prostoty. Plain to wysokiej próby odlew żeliwny oraz mistrzowskie, niespotykalne na rynku, wykończenie ręczne.
Rytmicznie ułożone żeberka o niepowtarzalnej strukturze żeliwa, wysmakowane połączenie tradycji i klasycznej elegancji. Plain to tzw. złoty środek pomiędzy innymi produktami z rodziny grzejników odlewanych firmy Terma. W zależności od wybranego wykończenia Plain można dopasować do każdego wnętrza.
Grzejnik jest oferowany w czterech wymiarach dla każdej z wersji.

Poznaj produkt na stronie termaheat.pl

Przed zakupem zobacz: