ANGUS H 520/1460 RAL 7016 ZX

Grzejnik C.O.
1 426,64 zł
2,997.51 zł
Pozostało tylko
1szt
(Realizacja 1-2 dni)
Wyprzedaż
Porady
Porady
Powyższe konfiguracje obejmują wyłącznie dostępne pozycje w wyprzedaży, Jeśli potrzebujesz innego wariantu, zapytaj

Dostępne Grzejniki w wyprzedaży

Grzejnik żeliwny Plain

Pobierz kartę produktu i dane techniczne Karta Produktu

Szczegóły produktu i oferty

Oferujemy wyjątkowo korzystne ceny na pełnowartościowe produkty, przede wszystkim grzejniki, które nie są standardowymi opcjami katalogu produktów TERMA. Wszystkie widoczne pozycje w sklepie objęte są promocją (30 do 70% rabatu).Produkty są dostępne w naszym magazynie od ręki. Oferta dotyczy ograniczonej liczby sztuk danego produktu

Podłączenie

Podłączenie grzejnika określa sposób jego montażu. W ofercie posiadamy różne podłączenia dla tego modelu, a wybrany wariant ma podłączenie:
Connection Symbol
Dolne centralne

dolne środkowe (50 mm) ze wskazanym kierunkiem zasilenia i powrotu czynnika grzewczego

Kolor
RAL 7016

Terma oferuję wyjątkowo bogatą ofertę kolorystyczną, większość palety RAL, kolory specjalne o różnej fakturze a także kolory premium. Jeśli kolor nie odpowiada, pamiętaj że dla wybranych opcji istnieje możliwość przemalowania

Minimalizm, prostota i swoista surowość formy grzejnika żeliwnego Plain stanowią alternatywę dla innych, wyraźnie zdobionych produktów odlewanych. Nie lubisz ornamentów i przepychu, ale urzeka Cię piękno grzejników żeliwnych, nazywanych zamiennie kaloryferami, oraz doceniasz ich walory? Plain jest po prostu dla Ciebie!
Plain to autorski projekt projektanta i rzeźbiarza, Krzysztofa Michalaka, powstały przy współudziale rzeźbiarza Bartosza Chylewskiego. Plain to grzejnik żeliwny, powstały na bazie bryły modelu Kaszub, jednak o odmiennym efekcie końcowym. W odróżnieniu od swojego bogato zdobionego poprzednika, dekoracyjny grzejnik żeliwny Plain jest przykładem minimalistycznego piękna i prostoty. Plain to wysokiej próby nowoczesny odlew żeliwny oraz mistrzowskie, niespotykane na rynku, wykończenie ręczne.
Rytmicznie ułożone żeberka o niepowtarzalnej strukturze żeliwa, wysmakowane połączenie tradycji i klasycznej elegancji. Plain to tzw. złoty środek pomiędzy innymi produktami z rodziny grzejników żeliwnych firmy Terma. W zależności od wybranego wykończenia Plain, jak i inne żeliwne grzejniki Terma można dopasować do każdego wnętrza zapewniając jego komfortowe ogrzewanie. Możliwe jest oczywiście zastosowanie kaloryfera Plain jako grzejnika łazienkowego.
Oferta systemu grzejników żeliwnych Plain obejmuje cztery wymiary dla każdej z wersji.

Poznaj produkt na stronie termaheat.pl

Przed zakupem zobacz:

Dostępne warianty Grzejnik żeliwny Plain

lista poniżej prezentuje grzejniki dostepne w wyprzedaży w limitowanych ilościach